fbpx

Pazarlama ve Reklam Ajansı Organizasyonu

İletişim satış ve pazarlama organizasyonunun temelini oluşturur. Doğru iletişim stratejisiyle hedef kitleyi anlayabilmek ve ona en uygun yoldan ulaşmak bu işin büyük payını oluşturur. Kendimizi en doğru şekilde anlatabilmek ve güveni tamamlamaksa son aşama…

Pazarlama strateji ve kanallarının belirlenmesi

İletişim yaşamın en önemli parçasıdır. kendinizi ifade edebilmek, karşıdaki ile doğru bir bilgi akışı sağlayabilmek için kurulması gereken en önemli köprüdür. Satış ve pazarlama da iletişimin en etkin işlediği alanlardandır elbette. Pazarlama stratejisi geliştirmek, bu stratejinin en uygun şekilde müşteri kitlenize aktarılması ise iletişim ve pazarlama planlamasının doğru yapılmasıyla ilgilidir. Sizin için en uygun satış kanallarının belirlenmesi bir yandan karınızı arttırırken bir yandan da fazla ve gereksiz enerji ve finans kaybının önüne geçer. Global lotus olarak biz de bütünlükçü bir anlayışla tüm pazarlama kanallarınızı size özgü ve en doğru şekilde belirliyoruz.

Kurumsal kimlik oluşturulması

Markanızın kurumsal varlığı ve bilinirliği için en önemli adım kurumsal kimliktir. Sizi doğru yansıtan, özgün ve yaratıcı bir kurumsal kimlikle pazarda fark yaratan en önemli adımlardan birini atmış olacaksınız. Müşterilerinize güven veren ve markanızı en iyi yansıtan kurumsal kimlik planlamasını sizin için gerçekleştiriyoruz.

Medya planının oluşturulması

Hedef belirlerken reklam ve marka bilinirliği çok önemlidir. Bunun için de en etkili yöntemlerden biri yerel, ulusal ve uluslararası bir medya planı hazırlamaktır. Global lotus olarak hedefleriniz doğrultusunda yerel, ulusal ya da uluslararası medya planlamasını sizin için gerçekleştiriyoruz. Bu sayede marka bilinirliğinizi ve güveninizi sağlamlaştırarak hem kendi tanıtımınızı doğru aktarmanıza olanak sağlıyor hem de satışı odak alan uygulamalarla karlılığınızı attırıyoruz.

Web site tasarımı / Sosyal medya yönetimi

Kurum kimliği, güven çerçevesinde şekillenen ve bilinen önemli bir yapıdır. Kendinizi müşterilerinize en doğru şekilde aktarabilmek için size uygun web sitenizin ve oluşturduğunuz kurumsal kimlik çerçevesinde yaptığınız tanıtım ve bilgilendirmelerin planlanması gerekir. Web sitesi tasarımınızı kimliğinizi oluşturarak sizin için en özgün ve yaratıcı şekilde tasarlıyoruz. İsteğiniz doğrultusundan satış ya da tanıtım odaklı bir web sitesi tasarımıyla kendinizi daha net anlatmanıza olanak sağlıyoruz.

Satış ofisi indoor / outdoor çalışmaları

İç ve dış iletişim her zaman hedef kitlenizi doğrudan etkileyecek noktaların başında gelir. Dijital iletişim çalışmalarının yanında etkileyici bir satış ofisi için indoor ve bilinirliğinizi genişletmek, prestijinizi arttırmak için outdoor çalışmaları yapmak gerekmektedir. Özgün tasarım ve iletişim planlamamızla sizin için tüm bu çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

E-mailing çalışmaları

Olası müşterinin markanızda kalmasını sağlamak, kararsızlıkları gidermek ve sürekli hatırlatma yapmak, dijital dünyanın gereklerindendir. Müşteri kitlenizi sürekli tutmak ve onlara özel olduklarını hissettirmek için e-mailing çalışmaları oldukça değerlidir.

Lansman çalışmaları

Prestij ve satış geliştirmek için lansman çalışmaları firmaları bir üst modele taşıyan önemli faktörlerdendir. Sizin için yaratıcı ve doğru lansman çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Görsel reklam materyal çalışmaları

Görsel ve dijitalin ön plana çıktığı tanıtım ve pazarlama çalışmalarında gündemi yakalayan, yaratıcı, yenilikçi ve hedef kitleye hitap eden görselleştirme çalışmaları yapıyoruz.

Çözüm ortağı olduğumuz bazı projeler