Overview

Allsancak

Allsancak, İzmir'de lüks ve huzurlu bir yaşam fırsatı sunuyor. Prestijli bir lokasyonda yer alan projenin modern tasarımı, ferah yaşam alanları ve muhteşem deniz manzaralı terasları ile 1+1'den 5+1'e kadar değişen geniş daire tiplerinde ayrıcalıklı bir yaşamın tadını çıkaracaksınız.

Projenin Detayları

Ege’nin kıyısında, kendinizi tazeleyeceğiniz bu şehir, yaz kış sizi şefkatle kucaklamaya hazır… Türkiye’nin en güzel şehirlerinden birinde yaşamanın ayrıcalığını, Allsancak kalitesiyle birleştiriyor ve size mutlulukla dolu bir yaşam sunuyoruz.

İzmir’in kalbi olan Alsancak’ta, kordona, alışveriş merkezlerine, eğlence mekanlarına yakınlığı ile dikkat çeken AllSancak İzmir, haftanın 7 günü, günün 24 saati şehrin tüm güzelliklerini hissedebileceğiniz lokasyonda yer almaktadır. Tramvay, otobüs, vapur ve metro bir adım ötenizde, eşsiz kordon ve şehir imkanları ise en az o kadar yakın…

Şehrin kalbinde, çevre ilçelere ve illere yakınlığı, hastanelere, köklü eğitim kurumlarına ve merkeze ulaşım araçlarına yakınlığı ile AllSancak bir evde arayacağınız lokasyon avantajını sunuyor.

  • Status Devam Ediyor
  • Area 1+1/2+1/3+1/4+1/5+1
  • Location Alsancak,İzmir
  • Type Konut
  • Yüklenici FirmaPekintaş Yapı - Burakcan İnşaat
  • Toplam Ünite7 Blok, 24 Kat
  • Daire M² Aralığı56 - 311 m2

Lokasyon

Adres

Umurbey, İşçiler Cd. NO:117, 35230 Konak/İzmir

Lokasyon Özelliği

Kendinizi tazelediğiniz bu şehir, yaz kış sizi şefkatle kucaklamaya hazır. İzmirlilere “İzmir’in kalbi neresi?” diye sorsanız, eğlenceyi, alışverişi, sosyal hayatı, haftanın 7 günü, günün 24 saati İzmir’in tüm güzelliklerini hissedebileceğiniz “Alsancak” yanıtını alırsınız. Çünkü Alsancak, şehrin nabzını, şehrin içinde tutmaktır. 

Detaylı bilgi istiyorum

Formu doldurun, uzmanlarımız tüm merak ettiklerinizi yanıtlasın.

    Detaylı bilgi almak için (0232) 229 01 33 numaralı telefonumuzdan veya info@lotus-insat.com mail adresi aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.