Overview

İZMİR’İN ZAMANI YAKALAYAN İLK KARMA PROJESİ

Folkart’ın yeni projesi İzmir’in en değerli lokasyonlarından birinde, Bornova Yeni Kent Merkezi Bölgesi’nde, Folkart Time ismiyle hayat buluyor.

Folkart Time, ev, iş, okul, alışveriş, spor gibi yaşama dair ihtiyaç duyduğunuz her şeyi tek bir noktada buluşturuyor ve size sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlayacak çok özel bir yaşam alanı sunuyor.

  • Status Tamamlandı
  • Location Bornova, İzmir
  • Type Konut / Ticari
  • Konut Sayısı369 Adet
  • Ticari Alan271 Adet

Projenin Avantajları

İstanbul – İzmir Otobanı’nın açılmasıyla beraber değeri daha da artacak olan İzmir’in Yeni Kent Merkezi Bölgesi’nde yer alan Folkart Time, lüksü ve konforu bir arada sunuyor.
Folkart Time; nitelikli konutların, modern ofislerin, konforlu otellerin, maviye değer katan marinaların, eğlence ve kültür merkezlerinin odak noktası olacağı Yeni Kent Merkezi’nin en prestijli projesi konumunda ve şehrin tam kalbinde.

Ankastre

Oyun Parkı

Otopark

Doğalgaz / Fiber internet Altyapısı

Spor/Fitness Salonu

Kolej

Açık Yüzme Havuzu

Market

Lokasyon

Adres

Kazımdirik, Ankara Cd. Yanyolu 58 A, 35100 Bornova/İzmir

Lokasyon Özelliği

Ankara Caddesi üzerinde yer alan, alışveriş merkezlerine, eğlence mekanlarına, üniversitelere, hastanelere, ana arterlere ve metro durağına sadece bir kaç dakika mesafede yer alan Folkart Time ile İzmir’i tam kalbinde yaşayın.

Detaylı bilgi istiyorum

Formu doldurun, uzmanlarımız tüm merak ettiklerinizi yanıtlasın.

    Detaylı bilgi almak için (0232) 229 01 33 numaralı telefonumuzdan veya info@lotus-insat.com mail adresi aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.