• Proje Durumu Devam Ediyor
  • Daire Tipi 3+1/4,5+1/5+1/Penthouse
  • Lokasyon Bayraklı, İzmir
  • Proje Tipi Konut / Rezidans
  • Yüklenici FirmaGuçsan Yapı
  • Toplam Ünite1 Blok, 35 Kat
  • Daire M² Aralığı157m2

Fors İzmir

Fors İzmir sadece bir rezidans projesi değil, sosyal alanlarıyla hayatınıza farklı deneyimler katacak yeni bir yaşam anlayışıdır. Panoramik deniz ve İzmir manzarasına sahip proje, Konak bölgesinde 3+1 ve 4,5+1 penthouse alternatifleriyle geniş ailelere üst düzey bir yaşam sunuyor. Bildiğiniz rezidansların aksine Fors İzmir, 3+1 ve 4,5+1’lerden oluşan, geniş ve ferah bir yaşamın başrolde olduğu daire seçenekleri sunuyor. Şehrin en merkezi yerinde rezidans konforuyla aileleri buluşturuyor. Size ve sevdiklerinize kocaman mutluluklar yaşayabileceğiniz, her anınızda güvenli hissedeceğiniz büyük bir yaşam alanı tanıyor.

Projenin Detayları

Herkesin sosyal yaşamdan bekledikleri farklı, Fors İzmir'de hepsinin önemi aynı. Her türlü ihtiyaçlara uygun şekilde tasarlanmış sosyal donatılarıyla Fors İzmir sizi her noktasında evinizde hissettirecek. Fors İzmir’e adım atarak hayatınızı güzelleştirmekle kalmayacaksınız. Kolaylaştıracaksınız da… Birçok ihtiyacınızı cevap veren çok özel Concierge Hizmetleri her an elinizin altında.

Fors İzmir, İZBAN, vapur ve tramvay hatlarının kesişiminde, havalimanı ve otoyolun çok yakınında yer alıyor.

Şehrin merkezinde geleneksel mahalle yaşamının en konforlu şekilde yaşanacağı Fors İzmir, İzmir’in en spesifik konut projelerinden biri olarak öne çıkıyor. Apartman kültürü Fors İzmir ile modern bir görünüme kavuşuyor. Geniş aile yaşamına hitap eden bu eşsiz proje, kendinizi İzmir’deymiş gibi hissetmenizi sağlıyor. İzmir’in iklimi ve dokusunun yarattığı eşsiz yaşam tarzını Fors İzmir’in her detayında görebilirsiniz.

Lokasyon

Adres

Yenişehir, Mürselpaşa Blv. No:154, 35170 Konak/İzmir

Lokasyon Özelliği

Bizce iyi bir yaşam alanına ulaşmak zor olmamalı. O yüzden Fors İzmir, İZBAN, vapur ve tramvay hatlarının kesişiminde, havalimanı ve otoyolun çok yakınında yer alıyor. Alsancak’a ve hastane, üniversite gibi sosyal alanlara ise sadece yürüme mesafesinde…

Detaylı bilgi istiyorum

Formu doldurun, uzmanlarımız tüm merak ettiklerinizi yanıtlasın.

    Detaylı bilgi almak için (0232) 229 01 33 numaralı telefonumuzdan veya info@lotus-insat.com mail adresi aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.