Overview

Kaşarcı Rezidans

Karşıyaka bölgesinde yer alan ART & KATALAN İNŞAAT, mimarlık ve inşaat alanında uzmanlaşmış bir firma olarak dikkat çekmektedir. Firmamızın en yeni projesi, modern ve konforlu yaşam alanları sunan bir konut projesidir. Tek blok olarak tasarlanan projemiz, 36 adet 1+1 daire ve ofislerden oluşmaktadır. Ayrıca, projenin alt katında 250 m2'lik bir dükkana da yer verilmiştir.

Projenin Detayları

Kaliteli inşaat malzemeleri kullanılarak yapılan projemiz, uzun ömürlü ve sağlam bir yapıya sahiptir. İnşaat kalitemiz ve dikkatle seçilmiş malzemelerimizle, müşterilerimize güvenilir ve konforlu bir yaşam alanı sunmayı hedefliyoruz.

Dairelerimizde A+ enerji sınıfına sahip üçlü ankastreler bulunmaktadır. Bu özellik, enerji verimliliği sağlayarak çevreye duyarlı bir yaşam tarzını desteklerken, aynı zamanda elektrik tüketiminizi de azaltmanıza yardımcı olur. Ayrıca, VRF sistemli klima ile dairelerinize optimum sıcaklık ve konfor sağlanır.

ART & KATALAN İNŞAAT olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini ön planda tutuyoruz. Her detayın özenle düşünüldüğü bu projemizde, konforlu ve modern yaşam alanlarının yanı sıra iş ve ticaret alanlarını da bir araya getirerek size pratik bir yaşam sunuyoruz.

ART & KATALAN İNŞAAT olarak, sizleri Karşıyaka'da yer alan bu benzersiz konut projemizi keşfetmeye davet ediyoruz. Kalite, konfor ve estetiği bir araya getiren bu projemizde, hayalinizdeki yaşamı gerçeğe dönüştürmek için sizleri bekliyoruz.

  • Status Devam Ediyor
  • Area 1+1
  • Location Çiğli,İzmir
  • Type Konut / Rezidans
  • Yüklenici FirmaArt / Katalan İnşaat
  • Toplam Ünite1 Blok, 6 Kat
  • Daire M² Aralığı84m2

Lokasyon

Adres

Anadolu Caddesi, 8001/3 sokak, Ataşehir, Çiğli – İzmir

Lokasyon Özelliği

İzmir’in nezih ve sürekli gelişen ilçesi Çiğli’de bulunan projemiz Karşıyaka ilçesine de oldukça yakın mesafededir. Çevresinde bulunan AVM’ler, hastaneler, okullar ile mükemmel bir konuma sahiptir.

Detaylı bilgi istiyorum

Formu doldurun, uzmanlarımız tüm merak ettiklerinizi yanıtlasın.

    Detaylı bilgi almak için (0232) 229 01 33 numaralı telefonumuzdan veya info@lotus-insat.com mail adresi aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.