fbpx

Ne yapıyoruz?
Nasıl Yapıyoruz?

Ne yapıyoruz kısmı oldukça açık ve net. Mutlu müşteriler, Mutlu müşteriler, Mutlu iş ortakları ve sağlam dostluklar inşa ediyoruz. İşin tüm özeti bu aslında….

Tabii ki bunu çok çalışarak yapıyoruz. Ama çalışmak yetmez, sürekli edindiğimiz bilgileri güncelliyor, vizyonumuzu genişletiyoruz. Sizlerle iş birliği yaparak tüm bu süreçleri profesyonelce yönetiyoruz.

HAKKIMIZDA

Global Lotus İnşaat Yatırım Danışmanlığı, Türkiye genelinde faaliyet gösteren; konut, ofis, ticari ve her türlü gayrimenkul projesinin satış ve pazarlama organizasyon ağını yöneten yenilikçi bir markadır.

Emlak satış ve pazarlama alanında deneyimli satış planlama stratejimizle, birlikte çalıştığımız her marka ve kişi için ayrı ve özgün planlama organizasyonu yürüterek sizi diğer firmalardan ayrıştırıyoruz. Sektörde farklı ve dikkat çekici olduğunuzu, tam anlamıyla hedef kitlenize doğru ifade etmenize olanak sağlıyoruz. Sizin için daha hızlı ve karlı bir satış programı hazırlıyor, amaçlarınız doğrultusunda sizin için en uygun satış organizasyonunu geliştiriyoruz.

Fiyat bazlı rekabetin satışları arttırmasına rağmen günün sonunda verimsiz bir sonuç vermesinden kaynaklı doğru pazarlama araç ve yöntemleriyle ilerliyoruz. Dolayısıyla hem karlılığınızı hem de müşteri memnuniyetini maksimize edecek stratejilerle ve profesyonel kadromuzla rekabette sizi üst sıralara taşıyoruz.

Uzman Görüşü

Başarıya giden yolda
hep birlikte

“Başarıya ulaşmanın yolu çok çalışmak, deneyim kazanmak ve iyi ilişkiler geliştirmekten geçer. Global Lotus olarak doğru ekip ve saygın çözüm ortaklarıyla 11 yılı aşkın süredir çok başarılı projelere imza atıyoruz. Bugün gelişimimizin meyvelerini toplarken sizleri de yanımızda görmekten mutluluk duyarız.”