Overview

İSTEDİĞİN HER YERE “İKİ ADIM” MESAFEDE...

İnsan büyük şehirlerde zamanın değerini daha iyi anlar. Şehrin gürültüsünden, stresinden,trafiğinden bir an önce kurtulup kendi evinde huzur bulmak ister. Nest Çamdibi, İzmir'in ve İzmirlinin bu hayalini bulunduğu bölgeye örnek olan bir projeyle gerçekleştirdi.Her yere yakın olanlokasyonuyla şehrinyeni merkezi olmaya aday olan Nest Çamdibi; Alsancak, liman, otogar, Forum Bornova, ,Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, metro istasyonu ve daha pek çok önemli noktanın yanı başında yer almaktadır.2 blok ve 170 daireden oluşan Nest Çamdibi'nde çeşitli mağazalar,her daire için ayrı tahsis edi miş kapalı otopark, yapısal peyzaj ve fitness center bulunmaktadır.

 

  • Status Tamamlandı
  • Area 3+1
  • Location Bornova, İzmir
  • Type Konut

Projenin Detayları

İnsan büyük şehirlerde zamanın değerini daha iyi anlar. Şehrin gürültüsünden, stresinden,trafiğinden bir an önce kurtulup kendi evinde huzur bulmak ister. Nest Çamdibi, İzmir’in ve İzmirlinin bu hayalini bulunduğu bölgeye örnek olan bir projeyle gerçekleştirdi.

2 blok ve 170 daireden oluşan Nest Çamdibi’nde çeşitli mağazalar,her daire için ayrı tahsis edi miş kapalı otopark, yapısal peyzaj ve fitness center bulunmaktadır.

Lokasyon

Adres

Tuna, Ziya Paşa Cd. No:16, 35090 Bornova/İzmir

Lokasyon Özelliği

Her yere yakın olanlokasyonuyla şehrinyeni merkezi olmaya aday olan Nest Çamdibi; Alsancak, liman, otogar, Forum Bornova, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, metro istasyonu ve daha pek çok önemli noktanın yanı başında yer almaktadır.

Detaylı bilgi istiyorum

Formu doldurun, uzmanlarımız tüm merak ettiklerinizi yanıtlasın.

    Detaylı bilgi almak için (0232) 229 01 33 numaralı telefonumuzdan veya info@lotus-insat.com mail adresi aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.